Stworzenie koncepcji na grywalizację to dopiero początek zmiany Twojego otoczenia na fajniejsze. Chcemy pomóc wdrożyć Twój pomysł. Weź udział w konkursie i wygraj 3 dni konsultacji ekspertów!

Konsultacja grywalizacji

Dzień spędzony z ekspertami Fundacji Highlight/inaczej, którzy pomogą Ci wnieść Twój pomysł na grywalizację na wyższy poziom i stworzyć wiarygodną dokumentację koncepcji.

Konsultacja technologiczna

Po stworzeniu dokumentacji grywalizacji spędzisz dzień z analitykami technologii z Laboratorium EE, którzy pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązania, stworzyć specyfikację techniczną i wstępną wycenę projektu.

Konsultacja sponsorska

Mając w ręku dokumentację grywalizacji, szczegółową specyfikację i wycenę zamówienia, spędzisz dzień z ekspertami Fundacji Orange, którzy doradzą Ci gdzie poszukiwać środków na realizację i pomogą stworzyć prezentację produktową.

Warunki konkursu

Czas trwania konkursu

Uwaga! Termin składania pomysłów został przedłużony. Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 1 sierpnia do 9 listopada 2014 roku. Procedura konkursowa zakończy się 20 listopada 2014 roku, kiedy ogłoszeni zostaną zwycięzcy konkursu.

Warunki udziału

W konkursie mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. Nie jest wymagane powiązanie z jakąkolwiek organizacją społeczną, ale celem zgłoszonej grywalizacji musi być cel społeczny, zmieniający kawałek świata na lepszy – nie ważne w jakiej skali.

Sposób wyboru zwycięzców

Decyzję o wyborze zwycięzców podejmie komisja składająca się z mentorów doradzających zwycięskim pomysłom oraz członków powołanych przez organizatorów konkursu. Oceniane będą kreatywność pomysłu, adekwatność wybranych rozwiązań do skali problemu i możliwości wdrożeniowych autora pomysłu oraz odpowiedzialność podjętych decyzji projektowych – czyli ryzyko osiągnięcia efektów odwrotnych do założonych.

Wyniki konkursu

Do konkursu zostało zgłoszonych 20 fantastycznych pomysłów, ich autorom gratulujemy odwagi i zrobienia pierwszego kroku w kierunku zostania skutecznymi projektantami grywalizacji w projektach społecznych. Komisja konkursowa wybrała 3 najlepsze pomysły, które otrzymają możliwość wzięcia udziału w konsultacjach: Otwarte Zabytki, Odkryj moc w sobie – grywalizacja w Wirtualnym Uniwersytecie Trzeciego Wieku oraz Zdromysły. Wyróżnieni zostali autorzy pomysłów ST*RT*R oraz Druciaki Zbieraki. Gratulujemy!

zobacz regulamin konkursu
protokół z posiedzenia komisji konkursowej

Zgrywalizuj coś

Opisz pomysł na grywalizację stworzony przy pomocy publikacji, skorzystaj z pomocy ekspertów i wygraj mentoring konsultantów!

Dodaj pomysł !
zabacz swój pomysł edytuj pomysł opublikuj dla wszystkich

Po opublikowaniu pomysłu w konkursie, nie będze możliwa jego edycja

OK Anuluj